Ataşehir Sürücü Kursu

Sürücü Kursu Fiyatları

Araç kullanmak hem keyifli hem de riskli bir eylemdir. Çünkü trafik hem yoğun hem de stresli bir ortam olduğu için sürücülerin sürekli pür dikkat olması ve trafiği takip etmesi gerekir. Bunun yanında aracı kullanan kişinin mutlaka ehliyetinin olması son derece önemli bir iştir. Firmamız 2011 yılından bu yana sürücü kursu olarak hizmet veren köklü bir kurumdur. Firmamız piyasanın en uygun sürücü kursu fiyatları ile sizlere hizmet verir. Firmamızda her sınıfta ehliyet alabilmeniz için hizmet veren branş öğretmenleri sizleri hem teknik hem de uygulamalı derslerde çalıştırır.

Ehliyet İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

Ehliyet aslına bakılırsa yapılması gereken işe yeterli olunduğunun belgesidir. Piyasada pek çok farklı kategoride araçlar bulunuyor. Her aracın sürüş aksamı farklı olduğu için bir ehliyetle hepsi kullanılmıyor. Bu nedenle sürmek istediğiniz aracın türüne uygun olan ehliyeti almak için gerekli şartları taşımanız gerekiyor. Ehliyet almak için gerekli belgeler arasında ilk sırada sağlık raporu yer alır. Bunun yanında adli sicil kaydı, an gurubu kartı, nüfus cüzdanı, biyometrik fotoğraf ve mezun olunan okul diploması gerekir. Kurumumuza ehliyet kursu için başvuran adaylar gerekli evrakları hazırladıklarında kayıt yaptırmaya hak kazanır.

Kimler Ehliyet Alabilir?

Ülkemizde çeşitli genetik hastalığı olanlar haricinde sağlık raporu alan herkes ehliyet alabilir. Ancak renk körlüğü, zeka geriliği, bunama, işitme ve denge kaybı olanlar, alkol ve madde bağımlısı olanlar ehliyet alamazlar. Kurumuza sağlık raporu ibraz edemeyen kişiler sınavlara hazırlanmazlar. Yasalara göre gerekli şartları taşımayan kişiler firmamızdan herhangi bir kolaylık göremezler. Profesyonel bir eğitim kurumu olan firmamız ile iletişime geçerek 2019 yılı sürücü kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaç Çeşit Ehliyet Sınıfı Vardır?

Ülkemizde 17 farklı ehliyet sınıfı vardır. Bunlar arasında motor bisiklet sürücüleri için A2 sınıfı ehliyet verilirken, Otomobil gibi dört teker araçlar için B sınıfı ehliyet verilir. 6 tekerli araçlar içinde E sınıfı ehliyet uygun görülür. Kurumumuzda her sınıf için özel eğitmen hocalarımız bulunur. Firmamızı arayarak sınav tarihleri ve kurs süreleri hakkında bilgi alabilirsiniz.