Sürücü Kursu Dersleri

Sürücü Kursu Dersleri

2021 Sürücü kursu dersleri, teorik dersleri içermektedir. Bu derslerin içerikleri MEB tarafından belirlenmekte. Araç sahibi olmak için adayların alacağı ehliyete göre derslere katılması gerekmektedir. Günümüzde gerekli olan araçlarla sürekli seyahat halindeyiz, bu araçları kullanabilmek için profesyonel eğitim alarak ehliyet almak gerekiyor. Siz değerli adaylarımız için İstanbul'un merkezi Ataşehir'de Brandium'da sizlere hizmet veriyoruz.


Her bütçeye ve kişiye uygun sürücü kursu dersleri ile otomobil, kamyon, motosiklet ve diğer birçok aracı kullanabilmeniz için sizlere hizmet veriyoruz. Ataşehir'de verdiğimiz sürücü kursu dersleri ile bugüne kadar birçok insan ehliyet sahibi oldu ve trafikte araç kullanabilir hale geldi. Sizler için en iyisini sağlamak ve en verimli dersleri vermek için kurulduğumuz günden bu yana sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Firmamızın bünyesinde bulunan en son teknoloji simülasyon cihazları ile en gerçekçi sürü deneyimini yaşatarak sizi gerçek hayata hazırlıyor ve bir çok ince ayrıntıyı öğretiyoruz.


Uzman Eğitmenler Gözetiminde

Uzman eğitmenler eşliğinde araçların dinamiğini ve nasıl kullanıldıklarının tamamını detaylı bir şekilde öğreniyor ve kurs bitiminde tam donanımlı bir şekilde trafiğe çıkabilir hale geliyorsunuz. Sizde hangi yaşta olursanız olun, kurslarımızdan birisine katılarak ders alabilir ve ehliyet sahibi olabilirsiniz. Tüm eğitimleri tamamladıktan sonra en son sürüş sınavını da, uzman bir eğitimci eşliğinde tamamlayarak ehliyet sahibi olabilir ve ardından rahatlıkla trafiğe çıkabilirsiniz.